با در دست داشتن كنترل از راه دور چراغ های خانه

الكسا از این پس كاربران را با نور می خواباند و بیدار می كند

الكسا از این پس كاربران را با نور می خواباند و بیدار می كند به گزارش دیجیتالر صاحبان دستیار هوشمند شركت آمازون معروف به ˮالكساˮ(Alexa) از این پس می توانند كنترل چراغ های خانه را به آن بسپارند تا در هنگام نیاز چراغ های خانه را روشن، كم نور یا خاموش كند.


به گزارش دیجیتالر به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، خوابیدن یا از خواب بیدار شدن با هماهنگی چراغ های خانه از حالا با كمك "الكسا" كمی آسان تر می شود.
آمازون یك خصوصیت سه گانه برای الكسا ​​معرفی كرده است كه می تواند نور خانه را به شكل هوشمند متناسب با عادت روزانه كاربران تنظیم كند.
ازاین رو كاربران از این پس می توانند برای بیدار شدن خود همراه با تنظیم ساعت، زمان روشن شدن چراغ ها را هم تعیین كنند یا كاربر اگر می خواهد به آرامی به خواب فرو برود، الكسا چراغ ها را به تدریج كم نور می كند.
الكسا حالا می تواند صاحبش را شب هنگام با كم كردن نور خانه و به تدریج تاریك كردن خانه بخواباند و در ساعت معین با روشن و پرنور كردن چراغ ها وی را از خواب بیدار كند.
این خصوصیت طی هفته جاری در دسترس كاربران آمریكایی قرار می گیرد. البته این نوع كنترل در دنیای هوشمند منحصر به فرد نیست و برنامه هایی تابحال وجود داشته اند كه چنین كاری را انجام می دادند، اما خب انجام این كار با "الكسا" بسیار آسانتر است.1398/08/09
19:20:15
5.0 / 5
4923
تگهای خبر: شركت , كاربر , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دیجیتالر
digitaler.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیتالر محفوظ است

دیجیتالر

معرفی محصولات دیجیتال و فناوری اطلاعات